AKTUÁLNĚ

Krásné Vánoce a šťastný nový rok

Kurz němčiny pro mírně pokročilé

Využijte nabídky uvolněného místa v kurzu němčiny pro mírně pokročilé (A2). Komunikativní metoda,  osobní přístup, příjemné prostředí. Začínáme v pondělí 20.9.2021. Další informace na tel. 774 677 165.

Školní rok 2021/2022

Kruzy němčiny, které neprobíhaly o prázdninách, budou zahájeny v týdnu od 20.9.2021. Těším se na všechny! :-) Daniela

Léto a výuka

Individuální lekce probíhají i o prázdninách, nabízím výuku i pro nové studenty. Za příznivého počasí se učíme na zahradě. Skupinové kurzy budou zahájeny v polovině září, zápis právě probíhá. V případě zájmu mě můžete kontaktovat mailem nebo telefonicky. Těším se na vás. :-)

Skončil školní rok...

Tak máme za sebou další školní rok... Byl jiný, náročnější, specifický...ale všechno jsme i tak zvádli a z toho mám radost. Přeji všem krásné a pohodové léto.:-)

Es weihnachtet....

Děkuji za přízeň a důvěru v letošním roce.

Přeji všem radostné a pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí a lásky. 

Zápisy na školní rok 2020/2021

Již nyní je možné přihlásit se do kurzů němčiny, které budou probíhat od září 2020. Pro další informace mě prosím kontaktujte mailem nebo telefonicky. Přeji všem krásné léto. :-) Daniela

Online výuka zahájena

Od pondělí 23.3. nabízím online výuku němčiny. Jednoduché, účelné a není potřeba nic instalovat. Pro více informací mě kontaktujte mailem nebo telefonicky Prezenční forma výuky je v důsledku nařízení vlády od 16.3. dočasně přerušena. Děkuji, opatrujte se a držte se!! Daniela